לוח שחמט
06 Jul, 2021

לוח שחמט


לוח שחמט

לוח שחמט הינו לוח משחק פופולארי מאוד בארץ ובעולם. שלו שחמט בע''מ, הינה חברה מקצועית וותיקה אשר מספקת שלל מיוחד איכותי ומקצועי עבור משחק השחמט. יחד נדון במאמר זה אודות לוח השחמט, מאפייניו, החמורים ממנו הוא עשוי, ולאילו מטרות הוא משמש. 

לוח שחמט – מאפיינים, חומרי ייצור, ומטרות  

לוח השחמט הינו הלוח עליו מתרחשים שלל משחקי חשיבה ופיתוח מחשבה עתיקים יומין, ביניהם משחק דמקה, משחק האמזונות, וכמובן איך לא- משחק שחמט. לוח זה מכיל 64 ארוגות (כלומר משבצות) כשאר חלק מן הערוגות בצבעי שחור, וחלק מן הערוגות בצבעי לבן. הלוח מחולק לשמונה שורות, ושמונה עמודות, אשר צבועות בצבעי השחור והלבן לסירוגין. העמודות בלוח השחמט מסומנות – או באותיות א' עד ח' , או באותיות לועזיות באנגלית  A עד H.

לוח השחמט אשר מהווה בסיס עבור משחק השחמט, נוצר ככל הנראה בסין , עוד בתקופת האימפריה העתיקה של סין, אך אין מקור מדויק שמאשר כי זה מקום בו נוצר לוח השחמט וישנה חלוקה ועננת ערפל בסוגיה זה.  אך כן יש ציורים סינים מהמאה הארבע עשרה בהם מופיעים אנשים מכובדים מתקופת האימפריה הסינית העתיקה, אשר יושבים זה מול זה ומשחקים שחמט. במרוצות השנים משחק השחמט ולוחות השחמט התפשטו ברחבי העולם כולו, בשלל יבשות ומדינות. הלוח מיוצר מחומרי גלם שונים, למעשה כיום כל לוח שחמט עשוי מחומר אחר. כך למשל ישנם לוחות שחמט אשר עושים מעץ, ישנם לוחות שחמט העושים מעור, לוחות שחמט העשויים פלסטיק וpvc, לוחות שחמט העשויות מאבן, ואף לוחות שחמט אשר עשויות מזכוכית (אלו מהווים גל אלמנט עיצובי בשל יופיו המיוחד של לוח שחמט זה). 

אם אתם מחפשים לוח שחמט איכותי ומקצועי פנו אל שלו שחמט בע''מ 

שלו שחמט בע''מ, הינה חנות וותיקה, מקצועית, ואיכותית, אשר מספקת ציוד שחמט מקצועי הכולל לוחות שחמט המיוצרים באיכות גבוהה ביותר.  


שחמט מעץ

משחק השחמט הינו משחק חשיבה פופולארי ונפוץ מאוד בכל רחבי העולם. משחק השחמט כולל לוח שחמט אשר מכיל 64 ערוגות (משבצות) בצבעי שחור ולבן אשר מתחלפים לסירוגין אחת אחרי השנייה. לוח השחמט כולל שמונה עמודות ושמונה שורות, כאשר העמודות מסומנות במספרים של 1 עד 8 , או A עד H. ישנם 32 כלי שחמט (מלך, מלכה, צריח, רץ, פרש, רגלי ) כאשר 16 מתוכם שחורים, ו-16 לבנים. השחמט עשוי ממגוון רחב של חומרי גלם ביניהם שחמט מעץ , שחמט מברזל, עור, פלסטיק ועוד. שלו שחמט בע''מ הינה חנות אשר מספקת ציוד ומצרים עבור משחק שחמט, ביניהם לוחות שחמט, כלי שחבט, ספרי שחמט, שעון שחמט ועוד. 

איך בוחרים שחמט מעץ איכותי ?

כאמור לעיל ישנו מגוון רחב של כלי שחמט ולוחות שחמט, ישנו שחמט מעץ, שחמט מפלסטיק, שחמט ממתכת, ואף מזכוכית. במאמר זה נדון מהם הדרכים לבחור שחמט איכותי ומקצועי העשוי מעץ.

דרכים לבחירת שחמט מעץ איכותי:

עץ מלא- ישנם סוגים רבים של עצים מהם מייצרים לוחות שחמט וכלי שחמט (מלך, מלכה, צריח, רץ, פרש, רגלי), על מנת להבטיח כי לוח השחמט וכלי השחמט אשר תבחרו איכותיים ועמידים מפני שחיקה ובלאי, רצוי ומומלץ לבחור בכלי שחמט ולוח שחמט העשויים מעץ מלא ואינם מתועשים או חלולים מבפנים. 

קנייה מחנות שחמט מקצועית וייעודית- על מנת להבטיח כי לוח השחמט וכלי השחמט שתרכשו יהיו מיוצרים על ידיי חברת ייצור איכותית, מקצועית ואמינה, מומלץ לרכוש את כלי השחמט ולוח השחמט בחנות ייעודית לסיפוק מוצרים למשחק שחמט, וכן מוצרים נלווים (כגון ספרי שחמט, תיקים ועוד). 

חנות שחמט ייעודית ומקוצית

חברת שלו שחמט בע''מ, הינה חנות מקצעית, וותיקה ומנוסת אשר מספקת לוח שחמט וכלי שחמט העשויים מעץ מלא, וכן ציוד נלווה. לפרטים נוספים הכנו לאתרנו. 


שחמט למכירה

משחק השחמט הינו משחק עתיק יומין, פופולארי מאוד בכל העולם, המתאים לילדים ומבוגרים כאחד. משחק השחמט הינו משחק אסטרטגיה וחשיבה, התורם לפיתוח חשיבה אנליטית, פיתוח חשיבה לוגית, פיתוח יכולות הריכוז, פיתוח היצירתיות ופיתוח חשיבה לפתרון בעיות. שלו שחמט בע''מ הינה חנות שחמט מקצועית ואיכותית מאין כמותה, המספקת מגוון רחב של כלים ומוצרים עבור משחק השחמט.  מחפשים שחמט למכירה ? פנו אל שלו שחמט בע''מ. 

איפה קונים שחמט למכירה ?

ישנם בשוק הרבה סוגים של שחמט למכירה החל מחנויות סטוק זולות ועוד חנויות שחמט ייעודיות, איכותיות ומקצועיות. אך אם אתם חובבי שחמט ומשחקים בשחמט רבות, מומלץ ורצוי לרכוש סט כלי שחמט ולוח שחמט איכותי ומקצועי, למען שיפור חווית המשחק. כאשר אנו מחפשים שחמט מקצועי ואיכותי חשוב לתת דגש למספר פרמטרים:

  1. איכות חומרי הגלם – ישנם חומרי גלם רבים מהם מיוצרים כלי השחמט ולוחות השחמט, ביניהם עץ, פלסטיק, עור, אבן, מתכת ואפילו זכוכית. אם אתם מעוניינים ברכישת שחמט איכותי, מקצועי, אשר יחזיק זמן רב של שנים ויעצים את חווית המשחק שלכם, מומלץ לרכוש לוח שחמט וכלי שחמט העושים מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא, לוח שחמט עשוי עור, או מתכת איכותית. חשוב יחד עם זאת לוודא כי רמת הייצור היא איכותית ( ניתן לעשות זאת באמצעות התייעצות עם המוכים בחנות השחמט ). 

  2. רכישה מחנות איכותית ומקצועית- על מנת לוודא כי ייצור כלי השחמט ולוח השחמט הינו איכותי וטוב, וכן החברה המייצרת את כלי השחמט ולוח השחמט הינה מקצועית ואיכותית, חשוב לרכוש את כלי השחמט ולוח השחמט מחנות ייעודית למוצרי שחמט איכותיים ומקצועיים.

מחפשים חנות המספקת מוצרי שחמט איכותיים ומקצועיים - פנו אל שלו שחמט בע''מ

שלו שחמט בע''מ הינה חנות ייעודית למוצרי שחמט ואביזרים נלווים למשחק שחמט איכותי ומקצועי (ספרי שחמט, שעוני שחמט, תיקים לשחמט ועוד). 


לוח שחמט מהודר

מחפשים מתנה על זמנית מיוחדת, מקורית, אשר מספקת הנאה, מפתחת את החשיבה האנליטית, החשיבה האסטרטגית, מפתחת את היצירתיות והקוגניציה, ותהיה גם אביזר עיצובי מעניין לחדר העבודה, המשרד, או סלון המגורים? לוח שחמט מהודר הינו פריט על זמני אשר מכיל בתוכו את כל הפרמטרים שהוצגו לעיל. שלו שחמט בע''מ מספקת לוחות שחמט מהודרים ויחד נדון מדוע דווקא לוח שחמט מהודר הוא המתנה המושלמת עבור יקירכם.

לוח שחמט מהודר המתנה המושלמת ליקירכם 

לוח שחמט מהודר מאז ומתמיד היה מתנה יוקרתית, מיוחדת ומרשימה. להלן הסבר מפורט מזה בעצם לוח שחמט מהודר ומה הם יתרונותיו.

לוח שחמט מהודר זה בעצם לוח שחמט מעוצב ויפה במיוחד העשוי מחומרי גלם מיוחדים ואיכותיים. (כגון עץ מלא, מתכת, ואף זכוכית עם חריטות מלאות בערוגות המיועדות לצבע השחור וכלי שחמט מזכוכית ). לוח שחמט יכול להיות מנתה מדהימה מיוחד ומרשימה עבור יקירכם וזה בשל מספר סיבות עיקריות: 

משחק השחמט הינו משחק אשר מפתח את החישבה, היכולת האנליטית והלוגית, המשפק מפתח גם חשיבה יצירתית וחיה למען חילוץ ופתרון בעירות.

משחק השחמט הינו משחק אל זמני ובינלאומי, אשר מוכר עוד מימי הקיסרות הסינית העתיקה (ישנן עדויות ארכיאולוגיות לציורי קיר של שחקני שחמט בעת העתיקה בסין). ועל כן אין כל חשש כי מתנה זו לא תהיה רלוונטית או שתצא מהאופנה (כמו בגדים, שעונים או תיקים).

לוח שחמט מהודר משמש גם כפריט עיצובי מעניין, יוקרתי וייחודי, אשר ניתן למקם על מדף דקורטיבי, ספרייה ואו שולחן צד יפה. מתאים במיוחד כפריט עיצובי לסגנונות העיצוב האריסטוקרטי, האקלקטי, והוינטג'.

האם אתם מחפשים לוח שחמט יפה איכותי ומהודר?

אם אתם מחפשים לוח שחמט יפה, אלגנטי, איכותי העשוי מחומרי גלם איכותיים, מומלץ כי תפנו אל חנות שחמט מקצועית ומוכר. שלו שחמט בע''מ הינה חנות שחמט איכותית ומקצועית המספקת לוחות שחמט מהודרים.

לרכישת לוח שחמט לחצו כאן

קטגוריות

 שעונים
שעונים
 ספרים
ספרים
 מערכות
מערכות
 לוחות
לוחות
 תיקים  וקופסאות
תיקים וקופסאות
 שונות
שונות
 תוכנות
תוכנות
 משחקים שאינם שחמט
משחקים שאינם שחמט
 שולחנות שחמט
שולחנות שחמט